TUVĀKĀS TIEŠSAITES MEISTARKLASES

TĒJU MANDALU VEIDOŠANA

Norises laiks: 00. Februāris, plkst. 00:00
Pieteikšanās atvērta līdz 00. Februāra plkst. 00:00

Dalības maksa: 00,00 EUR /cenā iekļauti visi nepieciešamie materiāli/


    PIETEIKTIES MEISARKLASEI    

PAR MEISTARKLASI

Augu maigās klātbūtnes apdvests, mediatīvs process, ar aicinājums, ieklausīties augu stāstos un mācībās, un veidot savu sajūtu tēju.

Tēju mandalu veidošanas meistarklasi vadīt  Evita Lūkina, pēc 17 gadiem spraigā ofisa darbā ir pievienojusies ģimenes biznesam ZS “Ozoliņi” un aktīvi nodarbojas ar zīmola “Lauku tējas” atpazīstamības veidošanu un tēju radīšanu jau 8 gadus. Evita ir pārliecināta, ka cilvēkiem ir jāatjauno saikne ar dabu tā labāk sajūtot pašamsevi. Tāpēc aktīvi iet pašizziņas ceļu, tostarp papildinot zināšanas ķermeņa psiholoģijā, dabiskās balss atbrīvošanā un mandalu terapijā. Šobrīd apgūst tālmācībā fitoterapiju Stonbridžas Univesitātē.


KAS NOTIKS MEISTARKLASĒ?

Sazemēšanās – ieklausīšanās savā ķermenī un sajūtās – tējas nodoma formulēšana.

Augu meditācija – katram augam veltīts brīdis, lai iepazītu to ar visām maņām un ieklausītos tā mācībā.

Mandalas veidošana – maiga ļaušanās procesam, lai taptu Tava sajūtu tēja.

Sajūtu tēja – ar mīlestību sajaukta, nodomam atbilstošā vārdā nosaukta tēja.


SAGATAVOŠANĀS MEISTARKLASEI:

Visi nepieciešamie materiāli ir iekļauti meistarklases cenā un tiks nosūtīti Jums uz norādīto OMNIVA pakomātu;

Lai pieslēgtos meistarklasei, Jums būs nepieciešams dators vai telefons ar interneta pieslēgumu. Meistarklase notiks ZOOM vidē.

Sagatavojiet plašu darba vietu, lai ērti varētu izbaudīt mandalu veidošanu. Noderēs arī rakstāmais, ja vēlies, ko piefiksēt.

Lūgums pieslēgties meistarklasei 15 - 20 minūtes pirms sākuma, lai varam pārbaudīt Jūsu tehnisko nodrošinājumu un vajadzības gadījumā atrisināt kādas neskaidrības.

Kreisais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Kā pieteikties meistarklase?

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.

0
 .