PAR MUMS

Zīmols "Zemenītes sniegā" ir radies tālajā 2001. gadā, kad tika izveidots pirmais personalizētu dāvanu internetveikals Rīgā, tam sekoja mīlīgie dāvanu veikaliņi Birznieka Upīša ielā un Barona ielā Rīgā. 

Šobrīd Zemenītes savu mājivietu ir atradušas Vecpiebalgas pusē, skaistās Dzērbenes pils pagrabos.  Tuvāk dabai, tuvāk iedvesmai, kur mierīgā gaisotnē attīstīt savas radošās idejas! Interneta tirdzniecības iespējas ļauj mums savus darbiņus sūtīt ne tikai pa Latviju, bet arī pa visu pasauli.

Ikdienā mēs aktīvi papildinam savu mājas lapas un e-veikala produktu un pakalpojumu klāstu. Mūsu klientu mīlētākais produkts ir koka pulksteņi, kas no idejas līdz skaistam dāvanas iesaiņojumam top mūsu darbnīcā. Īpaši mīļš laiks mums ir pavasarī un vasarā, kad mūsu radītie pulksteņi dodas pie lieliskajiem pedagogiem un jaunajiem pāriem.

Mūsu apdrukas darbnīcā top personalizētas krūzītes, lietussargi, etiķetes, lentītes un vēl daudz kas cits! Viens no mūsu jaunākajiem piedāvājumiem ir sietspiedes druka - mēs radīsim un realizēsim skaistu dāvanu kastīšu, dāvanu maisiņu, vizītkaršu, ielūgumu un auduma apdruku. Piedāvājam arī grafiskā dizaina izveidi un maketēšanas pakalpojumus.

Ziemassvētkos un Līgo svētkos mūsu darbnīca piepildās ar dažnedažādiem gardumiem, lentītēm un skaisti noformētām dāvanu kastītēm, kas dodas iepriecināt uzņēmumu darbiniekus un viņu bērnus, klientus un sadarbības partnerus. Korporatīvajiem klientiem piedāvājam individuāla dāvanu komplekta izveidi , dāvanu saiņošanas, kā arī dāvanu piegādes pakalpojumu. Katra dāvaniņa tiek saiņota ar īpašu mīlestību, ko vēlamies nodot Jums!

Lai paplašinātu savu pasākumu un korporatīvo suvenīru piedāvājumu, sadarbojamies ar lielajiem prezentpriekšmetu ražotājiem Eiropā. Ja vēlies savam uzņēmumam izveidot unikālas dāvaniņas, raksti mums! Uzklausīsim Jūsu ideju un piedāvāsim lieliskus risinājumus tās realizēšanai!

Mēs esam Tavs radošais palīgs ikdienā un svētkos!


Pirkumu grozs