Kāzu dāvaniņas viesiem

Kāzās pastāv viena maza tradīcija, kas nosaka, ka visiem kāzu viesiem, kā pateicība par kopā pavadīto dienu tiek dāvināta maza - PALDIES! - dāvaniņa. Tai parasti ir simboliska, bet interesanta.  Kāzu viesu dāvaniņu var iekļaut arī Jūsu kāzu svinībās kā specifisku kāzu galda noformējuma dekoru vai atrakciju, tādā veidā apvienojot divas vai trīs funkcijas vienlaicīgi.


Kāzu aksesuāri

Kad viesi ir uzaicināti, kopīgi sāksim gatavoties svinību vietas noformēšanai. Liels palīgs šajā posmā ir Pinterest - tas palīdzēs saprast to, kādā stilā vēlaties noformēt ceremonijas un svinību vietas.
Tālāk jau ļaujat vaļu fantāzijai!

Par katra sīkumiņa kopējo dizainu parūpēsimies mēs!

Ja vēlaties, iespējami arī vietas dekorēšanas un noformēšanas pakalpojumi.


nosūtīt pieprasījumu!

Kāzu ielūgumi

Kāzu ielūgumi ir Jūsu pirmais kopīgais solis tuvāk kāzām. Šis skaistais vēstnesis raisīs prieka asaras tā saņēmēju acīs. Tomēr svarīgākais, lai ielūgumi silda jūsu pašu sirdi.

Mēs uzklausīsim jūsu vēlmes, piedāvāsim savus risinājumus, kā arī noslēgumā izgatavosim jūsu īpašo skaisto ielūgumu.


Kāzu dāvanas

Izdomāt dāvanas vecākiem, vedējiem, viesiem parasti ir liels izaicinājums, jo sevišķi saprotot, cik ļoti īpašām tām ir jābūt. Katrs dāvanas saņēmējs ik mirkli palūkojoties uz jūsu dāvaniņu atcerēsies šo skaisto dienu un pasmaidīs, sūtot jums siltus sveicienus.

Uzklausot Jūsu vēlmes un atvēlēto budžetu, piedāvāsim mīļas dāvanu idejas un tās realizēsim.


Nosūtīt pieprasījumu!

Kāzu FOTO KASTE

Ļoti priecāsimies būs arī klātienē jūsu īpašājā dienā ar lielisko kāzu izklaidi - foto kasti.

Foto kaste ir lielisks veids kā mudināt viesus aizpildīt viesu grāmatu, jo parasti viesi ļoti grib dalīties ar savām lieliskajām bildēm :)Nosūtīt pieprasījumu!

Ja vēlies, lai palīdzam Tavu īpašo dienu padarīt neaizmirstamu, droši raksti mums!