2024. gada plānotājs koka vākos ar logo

 Plānotājs koka vākos būs uzticams draugs un Jūsu uzņēmuma vēstnesis visa gada garumā. Pateicoties izturīgajiem koka vākiem, plānotājs saglabās savu kvalitāti un vienmēr izskatīsies lieliski!
Šī būs lieliska dāvana uzņēmuma darbiniekiem, kolēģiem, sadarbības partneriem un klientiem. 

Vāku un muguriņas krāsa

Plānotāja koka vāki tiek izgatavoti individuāli katram plānotājam, tādēļ tos ir ērti un vienkārši pielāgot Jūsu vēlmēm. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, klientiem iesakām izvēlēties baltus vai melnus vākus, jo uz tiem gravējums īpaši izceļas. Eko ādas muguriņas krāsu pielāgosim Jūsu vēlmēm.

Personalizācija - gravējums

Jūsu logo, sauklis vai grafiskie elementi tiks iegravēti uz plānotāja vāka. Katrs gravējums ir unikāls - tā intensitāte ir atkarīga no koksnes uz kā tiek veikts gravējums. Gravējuma krāsa būs no gaiši brūnas līdz tumši brūnai.
Gravēšana ir uzticamākā tehnoloģija, lai nodrošinātu, personalizācijas kvalitāti visa gada garumā. 

Plānotāja bloks

Plānotāja bloka izvēle ir nozīmīgs faktors, jo ir svarīgi izprast, kādi būs šī plānotāja lietotāja paradumi. Ja lietotājam ir svarīgi ērti pārskatīt visus nedēļas plānus, tad noteikti iesakām izvēlēties plānotāju ar nedēļas atvērumu. Ja lietotājam ik dienas būs jāveic daudz pieraksti, tad noteikti ērtāks būs plānotājs ar dienas atvērumu.

Vāka dizains

Kad esat izvēlējušies vāku, muguriņas krāsu un bloka veidu, ir laiks padomāt par gravējuma dizainu. Mūsu dizaineri izveidos gravējuma maketu, ņemot vērā Jūsu vēlmes! Pirms izgatavošanas katra detaļa tiks saskaņota ar Jums un vērā tiks ņemts ikviens ieteikums. 

Lai izveidotu gravējuma dizainu, lūdzu atsūtiet vēlamo logo uz e-pastu [email protected].

Dāvanas iesaiņojums

Katrs plānotājs tiks rūpīgi iesaiņots dāvanu kastītē un apsiets ar Jūsu izvēlētas krāsas lentu, lai prieks to saņemot būtu neizmērojams!

Plānotāju cenas

Mūsu plānotājiem nav minimālo daudzumu - labprāt izgatavosim arī vienu, unikālu plānotāju Tavam uzņēmumam. Protams, veicot lielāku pasūtījumu, cena par vienību kļūs draudzīgāka!

Plānotāju cena pie norādītā daudzuma:
1-10 gab. - 20,66 EUR + PVN*
11- 49 gab. - 18,63 EUR + PVN*
50 - 99 gab. - 18,01 EUR + PVN *
100 un vairāk gab. - 20,25 EUR + PVN *

*plānotāju cenas var nedaudz atšķirties atkarībā no izvēlētā bloka veida.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.